درباره ما

تاریخچه ی  برند آبنوس آرا

آبنوس آرا در سال 1350 فعالیت خود را در زمینه طراحی، نظارت ، تولید و توزیع کلیه مصنوعات چوبی بویژه مبلمان و آرایه های اداری با کادری متشکل از متخصصین با تجربه با هدف سرلوحه قرار دادن رضایت مشتریان در اصفهان با نام صنایع چوب ونوس آغاز نمود.

آبنوس آرا با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک روز دنیا در راستای اهداف والای خود پس از 4 دهه تلاش، در سال 1390 فعالیت خود را با نام تجاری آبنوس آرا آغاز نمود.

هم اکنون این مجموعه با حجم تولید روزانه بیش از 1000متر مربع از محصولات چوبی و MDF و با بکارگیری 50 نفر از نیروهای متخصص مشغول به فعالیت میباشد و در کارنامه درخشان خود پروژه های اجرایی بسیاری را جا داده است.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

پروژه های ما

حاصل تلاش های آبنوس آرا در این سال ها

انواع پروژه های اداری، تجاری، مسکونی و...

دسترسی به دنیای آبنوس آرا

به سادگی چند کلیک

آبنوس آرا در این سال ها به خوبی توانسته توانمندی خود را در زمینه اجرای دکوراسیون تجاری به نمایش بگذارد و مفهوم مد نظر کارفرما را با نیازسنجی بسیار دقیق و حفظ کیفیت متریال در عرصه عمل به ظهور برساند.

این توانمندی آبنوس آرا نتیجه تلفیق طراحی منحصر به فرد و پیروی از الگو های به روز دنیاست که حاصل آن دریافت رضایت حداکثری مشتریان عزیز میباشد.

  • معامله مستقیم
  • هزینه کمتر
  • تنوع محصولات
  • طراحی منحصر به فرد

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

کارخانه ، کارخانه تولید یا کارخانه تولید یک سایت صنعتی است که معمولاً از ساختمانها و ماشین آلات تشکیل شده است
130+مشتری راضی
57کارخانه
39سازمان
425+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید
نصب کامل خط تولید
ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.
ساخت قطعات کوچک و بزرگ
تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.
روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی
از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.
اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی
فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.