دکوراسیون اتاق مدیریت

دکوراسیون اتاق مدیریت


دکوراسیون اتاق مدیریت

دکوراسیون اتاق مدیریت در مبلمان اداری اصفهان :

به نظرتان اتاق مدیریت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

چه دکوراسیونی باید داشته باشد و این دکوراسیون, باید چه حسی را به مخاطب منتقل کند؟

در حال حاضر, شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی زیادی در تمامی شهر ها وجود دارند که هر کدام آنها دارای اتاق مدیریتی خاص و مختص به خود هستند.  این اتاق مهم ترین و اصلی ترین اتاق هر شرکت و اداره به شمار میرود, و  از همین جهت باید با دقت و توجه زیادی به انتخاب تجهیزات و طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت کرد.

شرکت آبنوس آرا یکی از شرکت های فعال در این حوزه است. شما میتوانید طراحی تجهیزات اتاق مدیریت مورد نظر خود را به آنها بسپارید.

عموماً وقتی که مراجعه کننده وارد محیط اداره و شرکت می‌شود, به اتاق کارمند ها توجه میکند و تنها در صورت لزوم, به اتاق مدیریت میرود. بنابراین, این اتاق باید دکوراسیونی خاص و ویژه داشته باشد تا در همان لحظۀ اول تمایز و تفاوتش با اتاق کارمند ها حس شود. علت این امر هم بدیهی است.

چون مدیر, قدرتمند ترین فرد یک شرکت و اداره به حساب می آید و به همین نسبت باید صاحب اتاقی متفاوت تر و خاص تر باشد.

دکوراسیون اتاق مدیریت در مبلمان اداری اصفهان

با توجه به این قدرت و تمایز, طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت, یکی از مهم ترین بخش های طراحی و چیدمان اداره و شرکت به شمار میرود. دکوراسیون این اتاق باید طوری باشد که ضمن هماهنگی با دیگر بخش ها, تفاوت های ویژه‌ای را هم شامل شود و بتواند شأن بالای مدیر را به وسیلۀ طراحی و دکوراسیون نشان دهد.

لازم است که اتاق مفرد مدیر از بقیۀ اتاق ها, بزرگ تر و دارای تجهیزات لوکس تری باشد. برای همین است که هزینۀ چیدمان و طراحی این اتاق از سایر اتاق ها بیشتر است. علاوه بر آن, باید  توجه داشت که دیوار های اتاق مدیر, عایق صوتی باشند تا صحبت ها و قرار های خصوصی و مهم شرکت مخفی بماند و هر کسی نتواند از آن آگاه شود.

مبلمان اداری اصفهان
مبلمان اداری اصفهان

رنگ در دکوراسیون اتاق مدیریت

پیش از این, تمامی وسایل و تجهیزات اتاق مدیریت, به رنگ تیره و قهوه ای انتخاب می‌شدند, اما امروزه این امکان وجود دارد که رنگ های شادتر و متنوع تری برای طراحی این اتاق به کار برود. البته باید به این نکته توجه داشت که رنگ انتخابی برای اتاق مدیر, نباید مانع تمرکز او شود و چشمش را آزار دهد!

در پیرو همین موضوع, گفتنی است که یکی از بهترین رنگ ها برای اتاق مدیریت, رنگ سبز است. چرا که در روانشناسی رنگ در دکوراسیون اداری, این رنگ, رنگ آرامش بخشی است و بعد از کارکردن طولانی میتواند در رفع خستگی تأثیر بگذارد. رنگ های طوسی, سفید, قهوه ای روشن نیز, برای این اتاق ها مناسب هستند.

نورپردازی و دکوراسیون اتاق مدیریت

یکی دیگر از مواردی که در عملکرد مدیر تأثیر بسزایی میگذارد, نورپردازی مناسب و استاندارد برای اتاق مدیریت است. به طور کلی, بهترین نور برای هر اتاقی, نور طبیعی است, اما اگر نور طبیعی به اتاق شما راه نداشت و نور های مصنوعی تنها راه موجود بود, استفاده از چراغ های مدرن بهترین گزینه است. این چراغ ها علاوه بر پخش نور, باعث می‌شوند که تجهیزات و وسایل اتاق مدیر, زیباتر و لوکس تر به نظر برسند.

مبلمان اداری اصفهان
مبلمان اداری اصفهان

بعضی از افراد به مکان های کم نور علاقمند هستند و بعضی هم مکان های پر نور را ترجیح میدهند. با استفاده از نور های مصنوعی و با تنظیم پردۀ اتاق, به راحتی میشود میزان نور اتاق مدیر را بنا بر سلیقه و موقعیت, کم یا زیاد کرد. چراغ های با نور زیاد, منجر به افزایش قدرت تحلیل و تفکر افراد میشوند و چراغ های کم نور, خلاقیت مدیر را تقویت می‌کنند و آزادی عمل او را در انتخاب ها به دنبال دارند.

تجهیزات مختلف دکوراسیون اتاق مدیریت

هر اتاقی باید با تجهیزات و ملزومات مختلفی تزئین شود تا علاوه بر زیبایی, نیاز افراد را هم برطرف کند. این نکته شامل اتاق مدیریت هم میشود و برای تزئین این اتاق, باید از اکسسوری های خاص و منحصر به فرد استفاده کرد.

مهم ترین تجهیزات موجود در اتاق مدیریت شامل این موارد  میشود:

  • میز مدیریت

دکوراسیون اداری از اصلی ترین و بزرگ ترین تجهیزات میز مدیریت  به شمار میرود, چرا که بیانگر مقام مدیریت است و در مرکز اتاق قرار میگیرد. به همین علت بیشتر از سایر تجهیزات به چشم می آید و باید برای انتخاب آن دقت زیادی صرف شود تا ابهت را نشان دهد. میز های مدیریت در شکل ها و رنگ های مختلفی در بازار وجود دارند تا شما با توجه به دکوراسیون داخلی اتاق, بهترین انتخاب را داشته باشید. یک سری نکاتی برای خرید یک میز مدیریت وجود دارند که بهتر است رعایت شوند.

  • صندلی مدیریت

صندلی دکوراسیون اداری باید به راحت ترین شکل ممکن طراحی شده باشد تا به درد کمر یا گردن منجر نشود. همچنین, باید کمی بزرگ تر از صندلی کارمند ها باشد تا باعث زیبایی بیشتر آن شود. البته که علاوه بر زیبایی, کیفیت, دوام و استحکام صندلی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

مبلمان اداری و دکوراسیون اتاق

در بیشتر اتاق های مدیریت, مبلمان اداری وجود دارد تا علاوه بر مراجعه کنندگان, مورد استفادۀ مدیران و کارمندان سایر شرکت ها هم قرار بگیرد. مبلمان اداری اتاق مدیریت باید در عین راحتی, زیبا باشد, و از نظر رنگ و شکل با دکوراسیون اداره و شرکت هارمونی داشته باشد .

دیگر تجهیزات اتاق مدیریت

علاوه بر موارد اصلی و بزرگی که پیش تر به آن ها اشاره شد, تجهیزات و ملزومات دیگری هم وجود دارند تا برای تکمیل دکوراسیون اتاق مورد استفاده قرار گیرند.

کمد, بوفه, صندلی اضافه, کفپوش, کامپیوتر, سیستم صوتی مناسب, ویدئو کنفرانس, دفترچه, تقویم, منگنه. ست مدیریتی, باکس و … از جمله وسایلی هستند که باید در هر اتاق مدیریتی وجود داشته باشند. این تجهیزات به ایجاد نظم بیشتر در انجام امور کمک میکنند. وجود نظم و انضباط در این اتاق باعث میشود تا مراجعه کنندگان ذهنیت بهتری نسبت به مدیر و شرکت داشته باشند.

آبنوس آرا و دکوراسیو اداری

موارد بالا برای کمک به شما و اندوختن به علم شما درباره دکوراسیون اتاق مدیریت ذکر شدند. اما به طور کلی به این موارد به طور خیلی خلاصه اشاره شد, و برای دکوراسیون اداری بهتر است از متخصصین در این حوزه کمک بگیرید.

شرکت آبنوس آرا فعال در تولید و فروش انواع و اقلام مختلف مبلمان اداری اصفهان مثل طراحی میز مدیریت, فعالیت کرده و موفق شده تا به بزرگترین مجری مبلمان اداری کشور نیز تبدیل شود. شما می توانید مبلمان اداری و مسکونی و دکوراسیون اداره و شرکت خود را به آنها بسپارید.

شما میتوانید جهت مشاهده محصولات, نمونه پروژه ها, به سایت این شرکت مراجعه کرده. در وبسایت این شرکت, شما همچنین میتوانید مقاله هایی درباره دکوراسیون, خرید و فروش اقلام مختلف چه مسکونی و چه اداری را, نیز پیدا کنید.

مبلمان اداری در یک شرکت, میتواند به صورت بصری, ماهیت شرکت را بیان کند و به افرادی که به شرکت وارد میشوند, بفهماند که فلسفه و پایه کار و عملکرد شرکت چیست. همچنین دکوراسیون که بخش جداناپذیر آن مبلمان به حساب می آید, میتواند در عملکرد کارکنان شرکت نیز تاثیر بگذارد; تاثیراتی که ممکن است به سلامت جسمی کارکنان نیز مربوط شود.

برخی محصولات ما

قیمت مبل نیم ست اداری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *